uptasiaLOGO

Uptasia wystartowała !

uptasiaLOGO

Producent i wydawca gier przeglądarkowych free-to-play Upjers przywołuje do życia czasy kolonialne. W malowniczej krainie Uptasia można zapoznać się od dziś w ramach gry w ukryte obiekty i budowy własnej osady w jaki sposób pierwsi osiedleńcy zbudowali od podstaw w Ameryce swój świat.

Marzenie o lepszym życiu w Ameryce żyło w sercach niejednej generacji przez wiele dziesiątek lat. Również i w dzisiejszych czasach Ameryka jako kraj nieograniczonych możliwości fascynuje i w magiczny sposób przyciąga ludzi z całego świata. Dzięki nowej grze Uptasia gracze mogą udać się w pełną przygód i pouczającą podróż w czasie i na własnej skórze doświadczyć zagospodarowania nowych terenów. Przygoda z Uptasią zaczyna się od idyllicznego kawałka ziemi w przepięknej okolicy.

Łąki z zieloną, soczystą trawą, rzeka – to całkiem dobre warunki do stworzenia prężnie prosperującej metropolii. Tylko skąd wziąć środki na nowe fabryki, mieszkania i wszystkie inne ważne wydatki? Dla chcącego nic trudnego – dukaty zarabia się w Uptasii między innymi przez grę w ukryte obiekty, które są sercem tej magicznej krainy i jako dzieła sztuki czynią podróż w czasie do XIX wieku prawdziwą przyjemnością dla oka i ducha. Martwe natury obrazują starodawne piekarnie, mleczarnie i warsztaty, na których ukryte są dziesiątki przedmiotów czekających na odnalezienie, takich jak mała myszka albo stare nożyce. Różne tryby obrazków i tysiące wariacji gwarantują nieustającą przyjemność z gry.


Każdy nowy rodzaj zbudowanej manufaktury aktywuje kolejny motyw obrazków. Plantacja owoców, cukiernia, zegarmistrz i wiele innych budynków produkcyjnych może zostać zbudowanych w miarę rozwoju gry i godzinami podziwianych podczas poszukiwania przedmiotów. Należy przy tym pamiętać o ważkim postępie technicznym, który niezbędny jest przy budowie imperium gospodarczego.Uptasia to idealna gra przegladarkowa dla wszystkich, którzy uwielbiają zagadki obrazkowe i symulacje ekonomiczne. Czy to ambitny biznesmen, czy też przepełniony nostalgią dla minionych czasów miłośnik historii – w krainie Uptasia każdy znajdzie dla siebie idealne, odprężające zajęcie pośród czarujących grafik, dziesiątek malowniczych budynków mieszkalnych i fabryk, zapierających dech w piersiach i zabawnych dekoracji oraz obrazów o niepowtarzalnym klimacie.

W grę Uptasia można grać za darmo na  https://pl.upjers.com/uptasia.

uptasia-gratis-item

PS: Jeśli wpiszecie kod, który znajduje się na obrazku powyżej, otrzymacie posążek Kota za darmo 😀

Post Author: TreeCo