myfreezoologo

My Free Zoo

myfreezoologo

W zabawnej i różnorodnej grze przeglądarkowej My Free Zoo zakładasz własne zoo. Wirtualny park pełen rozmaitych zwierząt, niezliczonej ilości atrakcji i ciekawych funkcji. Hoduj egzotyczne zwierzęta na różnych wybiegach – od wybiegu arktycznego aż po wybieg dżungla. Dokarmiaj i opiekuj się zwierzętami w zoo online, aby te tryskały radością. Im szczęśliwsze zwierzęta tym więcej zwiedzających w Twoim ogrodzie, a dzięki temu uzyskujesz większe przychody.

Udekoruj swój ogród w zoo online pięknymi dekoracjami i zachwyć gości stoiskami ze smakołykami i pamiątkami. My Free Zoo bamberskiego studia i wydawcy gier Upjers to doskonała symulacja budowy. Poznaj bogate funkcje gry, zawieraj przyjaźnie w grze, odwiedzaj każdego dnia zoo przyjaciół i pomagaj w codziennej pielęgnacji zwierząt. Za każdą udzieloną pomoc zdobywasz punkty, dzięki którym wzrasta Twój poziom, a im wyższy poziom, tym więcej możliwości oferuje zoo.

Wymieniaj się częściami kart z innymi graczami i zdobywaj nowe zwierzęta. Hoduj słodkie małe i zachwycaj nimi zwiedzających zoo. Poznaj niezwykłą grę przeglądarkową My Free Zoo i zagraj gratis z nami! Zostań dyrektorem zoo i hoduj surykatki, słonie i inne wspaniałe, egzotyczne zwierzęta. 

                                            reflinkLOGO

Post Author: TreeCo